sobota, 22 października 2016

EMU - NAJPOPULARNIEJSZE BUTY NA ZIMĘ

Eskimoski to jedne z najpopularniejszych butów na świecie. Modne od kilku sezonów i nic nie wskazuję na to by miało się coś zmienić w tej kwestii. Przez jednych uwielbiane, z kolei inni twierdzą, że są odrażające. Idealne na mroźne i śnieżne dni. Buty 
Emu pochodzą z Australii. Zostały stworzone w celu zapewnienia ciepła stóp surferów po długich, wielogodzinnych treningach. Wykonane z wełny z owiec z merynosów - wełny, która nie przepuszcza wilgoci do wewnątrz buta.JAK DBAĆ O EMU - CZYM CZYŚCIĆ? 

Aby buty EMU na długo zachowały swój wygląd, należy je od czasu do czasu wyczyścić. Nie jest to wcale takie trudne jak wielu z nas się wydaję. Szczerze polecam zestaw kosmetyków do czyszczenia butów EMU. Na początek usuń zaschnięte zabrudzenia. Plamy usuń specjalną gumką, która również znajduje się w zestawie kosmetyków marki Emu do czyszczenia butów. Plamy z soli usuń z kolei szmatką zamoczoną w wodzie z octem w stosunku 1:1. Następnie przetrzyj buty szmatką zamoczoną w szamponie rozrobionym w wodzie, a na koniec przetrzyj je szmatką wypłukaną w czystej wodzie. Powinno Ci to zająć nie więcej niż kilka minut. Susz je w temperaturze pokojowej.Unikaj suszarek czy grzejników, gdyż może to spowodować zniekształcenie butów. Na suche buty nałóż odpowiedni impregnat, najlepiej ten marki EMU, w ostateczności zastosuj impregnat do zamszu. A teraz zobacz najmodniejsze modele tych popularnych butów. Modne są zarówno te długie jak i krótkie. Kolorystyka również jest bogata :)      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz