poniedziałek, 16 listopada 2015

15 KLASYCZNYCH CZARNYCH PŁASZCZÓW Z SIECIÓWEK

Jak wiadomo czarny płaszcz to klasyk od wielu pokoleń, jest ponadczasowy i uniwersalny. Pasuje do wszystkiego. Osobiście uwielbiam te proste modele. Dlaczego? Można założyć je zarówno do podartych dżinsów jak i do eleganckiej stylizacji. W tym sezonie warto zwrócić uwagę również na te maxi, sięgające do kostek. To bez wątpienia absolutny hit nadchodzącej zimy. Już teraz warto pomyśleć o jego zakupie, bo jak wiadomo zakup płaszcza nie należy do łatwych wyborów. Poniżej specjalnie dla Was przygotowałam przegląd 15 najmodniejszych modeli, które znalazłam w sklepach internetowych. Może akurat spośród nich  znajdziesz ten jeden idealnie pasujący do twojej figury.

♥♥♥

As you know black coat is a classic for many generations, it is timeless and universal. Suitable for all. Personally, I love these simple models. Why? You can put them both into ragged jeans as also to elegant styling. In this season worth paying attention also to these maxi, reaching to the ankles.
It is undoubtedly an absolute hit this winter. Already, you should think about his purchase, because as we all know buying coat is no easy choices. Below especially for you prepared a review of the 15 most fashionable models, which I found in online stores. Perhaps You find among them the one perfectly fits to your figure. 
Zara - 459 zł 
Zara - 559 zł 
Zdjęcie 3 RĘCZNIE SZYTY PŁASZCZ z Zara
Zara - 359 zł 
DOUBLE-BREASTED COAT
BLACK TABARD COAT
LONG BLACK COAT
Massimo Dutti 
Wełniany płaszcz z klapami | MANGO
Mango - 369.90 zł 
Dwurzędowy płaszcz z wełny | MANGO
Mango - 299.90 zł 
Image 1 of Religion Tailored Wool-Mix Coat With Tassels
Image 1 of Oasis Military Bonded Coat
Image 4 of Noisy May Penny Wool-Mix Trench Coat
Image 1 of Monki Tailored Oversized Blazer Coat
Image 1 of ASOS Kimono With Waterfall In Maxi Length