sobota, 12 sierpnia 2017

8 NAJLEPSZYCH MIEJSC NA WAKACJE 2017

Mimo, że wakacje powoli zbliżają się ku końcowi to warto jeszcze wykorzystać te ostatnie dni sierpnia i udać się na wakacyjny odpoczynek. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w tym sezonie, zwłaszcza przez gwiazdy jest grecka wyspa Mykonos -  kosmopolityczna, luksusowa, modna, pełna zabawy i luzu, a przede wszystkim pełna życia. 


1. MYKONOS 

Warta zobaczenia jest również Albania, gdzie można podziwiać piękno Śródziemnomorskich plaż wydając przy tym bardzo niewiele. 


2. ALBANIA


Popularnym kierunkiem na wakacje jest również malownicza wyspa Santorinii. Słońce i lawa, białe domki, niebieskie kopuły kościółków, intensywnie szmaragdowe Morze Egejskie ze słynną kalderą wulkanu oraz zjawiskowe zachody słońca o niepowtarzalnej palecie barw tworzą fantastyczne pejzaże Santorini, w którym zakochać się można od pierwszego wejrzenia.


3. SANTORINI 
Następnym najczęściej wybieranym miejscem na wakacje są Seszele, które urzekają swoim pięknem i bogactwem krajobrazu. Malowniczo ukształtowane zatoczki z białym piaskiem, tajemnicze góry w głębi wyspy, barwny podwodny świat oraz krystalicznie czyste wody oceanu czynią to miejsce prawdziwym rajem na ziemi.


4. SESZELE


Złote piaski Bułgarii to także jedno z najczęściej polecanych kierunków na wakacje. 5. BUŁGARIA
Plaża Radhanagar to według rankingów jedna z najpiękniejszych plaż świata. Plaża jest szeroka i usłana białym piaskiem. Można tu spędzić cały dzień - plażować, kąpać się, zjeść naleśniki z kokosem i obejrzeć magiczny zachód słońca. 6. PLAŻA RADHANAGAR

Przepiękne plaże, szmaragdowe morze, mieniące się wszystkimi barwami rafy koralowe i aromatyczne przyprawy to tylko namiastka atrakcji na Zanzibarze.7. TANZANIA
Zjawiskowe krajobrazy, piękne białe plaże i zatopione w lazurowym morzu mogoty, tajska kuchnia, fascynujące zabytki i buddyjskie świątynie to również świetny pomysł na wakacyjny wyjazd dla tych, którzy uwielbiają różnorodność.

8. TAJLANDIABrak komentarzy:

Prześlij komentarz