sobota, 1 kwietnia 2017

POWRÓT WISZĄCYCH KOLCZYKÓW . ZOBACZ GDZIE JE KUPIĆ?

Duże kolczyki długo pozostawały w cieniu, teraz w nowym stylu powracają do kanonu mody. Można je nosić zarówno na co dzień  jak i na wielkie wyjścia. Trend na owalne kolczyki wrócił do łask. Pamiętaj by było one spójne z całą stylizacją lub wręcz przeciwnie, tworzyły kontrast. 


Jeżeli kochasz oryginalność i niepowtarzalność koniecznie zajrzyj do sklepu Studio Jewellery by Magdalene, którego ideą jest tworzenie pojedynczych egzemplarzy i krótkich serii biżuterii. Wszystkie produkty to projekty Magdaleny Gańczewskiej, która łączy swoją pasje z pracą. Jak sama mówi: Inspiruje mnie natura, moda, a także nastrój, temperament i cechy charakteru zamawiającej kobiety. Podążam swoją drogą w projektowaniu, przy jednoczesnym śledzeniu rynku mody i branży jubilerskiej, a przede wszystkim biżuterii „hand made”. 
Do produkcji biżuterii wykorzystywane są oryginalne kamienie szlachetne i perły słodkowodne, koral, kryształ, szkło, oryginalne kryształy Swarovskiego oraz metale take jak: srebro próby 925, mosiądz pozłacany i rodowany. Poniżej zobacz  niewielki przegląd 20 najciekawszych modeli kolczyków marki Studio Jewellery by Magdalene, które powstały z miłości. Myślę, że podbiją również Twoje serce. Wiszące kolczyki przyciągają wzrok i zwracają uwagę otoczenia, podkreślając Twój indywidualny styl:) 129 zł


109 zł 

89 zł
89 zł

89 zł

159 zł 

129 zł

89 zł 

129 zł

149 zł

139 zł 

89 zł

99 zł

99 zł
99 zł

89 zł 


79 zł

89 zł

89 zł79 zł

Za zapisanie się do Newslettera można otrzymać 20 zł. zniżkę na jednorazowe zakupy w sklepie. Dodatkowo trwa darmowa dostawa, na każdą formę przesyłki jaką oferuje sklep Studio Jewellery by Magdalene. Promocja do końca kwietnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz