niedziela, 23 kwietnia 2017

CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosna nieśmiało puka do naszych drzwi i przypomina nam, że już czas na wiosenne porządki. Dla większości z nas to nic przyjemnego i miłego. 
Ze sklepem Cross Polska nasze wiosenne porządki będą przyjemne, a nasza łazienka będzie wyjątkowo pachnieć. Wybierz jednym z dwóch ekskluzywnych zapachów Satino Balck


„ ”
Satino Black o zapachu Qlash to ekskluzywna seria, opracowany specjalnie dla serii Satino Black. Składa się z: odświeżacza powietrza, mydła w płynie, mdła w pianie, płynu do deski sedesowej. Zapach Qlash z odświeżacza powietrza utrzymuje się nawet przez 10 tygodni. System nie zawiera elementów elektronicznych ani baterii. Elementy sprzedawane w opakowaniach po 6 szt.

Satino Black o zapachu SparQ to ekskluzywna seria, opracowany specjalnie dla serii Satino Black. Składa się z: odświeżacza powietrza, mydła w płynie, mdła w pianie, płynu do deski sedesowej. Zapach SparQ z odświeżacza powietrza utrzymuje się nawet przez 10 tygodni. System nie zawiera elementów elektronicznych ani baterii. Elementy sprzedawane w opakowaniach po 6 szt.


Polecam równiez bardzo łatwy w montażu i oszczędny Dreumex Gold Fresh. Uzupełniany jednym, dwoma lub trzema paskami, w zależności od intensywności zapachu jaką chcemy osiągnąć. Należy jednak pamiętać, że wymieniając pasek nie należy wyrzucać plastikowego uchwytu. Bedzie on potrzebny do umieszczenia nowego paska zapachowego.    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz