piątek, 20 stycznia 2017

PĘDZLE DO MAKIJAŻU - GDZIE KUPIĆ?


Jeżeli chodzi u pędzle do makijażu, wychodzę z założenia, że nigdy nie jest ich za wiele. Jeżeli marzysz o perfekcyjnym makijażu, to pamiętaj że prawidłowo dobrane pędzle dobrej jakości są kluczem do tego. Nigdy nie kupuj pędzli w zestawie za symboliczną cenie. Są to zazwyczaj pędzle słabej jakości. To samo tyczy się pędzli kupowanych pojedynczo w marketach za 10 zł lub w zbliżonej cenie. Są one wykonane z sztucznego włosia, słabej jakości.


Pędzel do podkładu 


Masz dość nakładania podkładu palcami. Rozważ Zakup pędzla do podkładu. Pamiętaj,by włosie było dobrej jakości. Osobiście polecam pędzel marki Melkior Professional z włosia syntetycznego.


Pędzel do pudru   


Jeżeli używasz gąbeczki do pudru, koniecznie zamień ją na pędzel. Zwróć uwagę, by był on miękki i gęsty oraz by rączka była wygodna. Pędzel wykonany z koziego włosia marki  Melkior Professional to świetny wybór, który sprawi, że Twój makijaż będzie perfekcyjnie wykończony, a jego zrobienie będzie zajmowało mniej czasu.


Pędzel do różu 

Pędzel do różu to jeden z trzech podstawowych pędzli do makijażu. Nigdy nie używaj pędzla do pudru jako pędzla do różu, gdyż efekt nie będzie zadowalający.  
Pędzel do różu powinien być mniejszy, zaokrąglony lub ścięty ukośnie. Najlepiej postaw na włosie naturalne. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz