wtorek, 31 stycznia 2017

JAK WYSZCZUPLIĆ OPTYCZNIE TWARZ?

Makijaż potrafi zmienić nie tylko wygląd naszej cery, ale równiez zmienić jej rysy. Nie każda z nas ma idealnie szczupła twarz. Te triki pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt. 


Niezbędny jest puder, koniecznie w dwóch odcieniach - jaśniejszy od Twojej cery i ciemniejszy. Przygotuj również bronzer i rozświetlacz. Natomiast pozbądź się produktów z drobinkami oraz tych z brokatem, gdyż poszerzają one optycznie twarz. Zainwestuj w pędzelek do sypkich  kosmetyków, najlepiej ze ściętym włosiem i niewielkim zaokrągleniem. 


Makijaż rozpocznij od nałożenia podkładu Jaśniejszy odcień rozprowadź po całej twarzy, z kolei ciemniejszy jedynie w miejscach które chcesz optycznie wyszczuplić.Może być to nos, broda czy czoło. Następnie użyj bronzera. Nałóż go tuż pod kością policzkową. Aby osiągnąć jeszcze lepszy rezultat zastosuj rozświetlacz. Nanieś go punktowo - na nosie, skroniach, brodzie, na środku czoła oraz łuku Kupidyna. Podobny rezultat przyniesie także wyrazisty makijaż oczu, oraz wyraziste , grube brwi. Cielita pomadka to kolejny trik, który pomorze Ci optycznie pomniejszyć twarz.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz