wtorek, 8 marca 2016

ZOSTAŃ DYREKTOREM DIAMENTOWYM MARKI ORIFLAME I ZYSKAJ NOWE VOLVO

ZARABIAJ PIENIĄDZE I ZYSKAJ NOWE VOLVO

Kilka dodatkowych złotych czy własny biznes? Tylko od Ciebie zależy, w jakim stopniu zmieni się Twoje życie. Możesz podróżować po świecie, uczestniczyć w konferencjach, zdobywać fantastyczne nagrody i zarabiać pieniądze. Wszystko zaczyna się od jednego prostego kroku – dołączenia do Oriflame.
Marzysz o swoim własnym biznesie? 


Chcesz zarobić kilka dodatkowych złotych czy też prowadzić swój własny, świetnie prosperujący biznes? Wybór należy do Ciebie. Są dwa sposoby zarabiania pieniędzy z Oriflame!

Sprzedaż produktów Oriflame

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków z Katalogu – zostając Konsultantem otrzymujesz stałą zniżkę 20% na wszystkie kosmetyki, a im więcej sprzedajesz, tym zniżka jest większa! Co trzy tygodnie masz do dyspozycji nowy Katalog pełen wysokiej jakości szwedzkich kosmetyków – prezentuj Katalog swoim klientom, zbieraj zamówienia i zarabiaj pieniądze. 


Zarabiaj jeszcze więcej pieniędzy zapraszając innych do Oriflame
Zbuduj swoją własną grupę Konsultantów zachęcając innych, by dołączyli do Oriflame. Nie tylko będziesz zwiększać swoje dochody, ale też będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych i menedżerskich. Możesz też czerpać wiedzę o kosmetykach dzięki uczestnictwu w szkoleniach organizowanych przez Oriflame. Dzieląc się swoją wiedzą z Konsultantami z Twojej grupy, pomożesz im się rozwijać, dzięki czemu Twój biznes będzie rosnąć. 
TYLE MOŻESZ ZARABIAĆ NIE WYCHODZĄC Z DOMU 


CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB JESTEŚ ZAINTERESOWANA PISZ NA:

fashionbyagatha@vp.pl

lub dołącz do grupy:

LUB PISZ NA FB:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz