piątek, 13 listopada 2015

EMU CZY UGG?

foto: instagram@uggaustralia

EMU czy UGG ? Co wybrać? Które  śniegowce są lepsze? Które są wygodniejsze? Które są bardziej wodoodporne? 

To tylko kilka pytań z pośród wielu, które nam się nasuwają. Oczywiście nie ma jednej właściwej odpowiedzi na te pytania. 
Zwolennicy UGG twierdzą, że to Emu są ich podróbką, z kolei zwolennicy tych drugich wręcz przeciwnie. Obie marki zajmują się produkcją butów z najlepszej jakości skóry z australijskich owiec. 
Szał na nie rozpoczął się już w 2000 roku i trwa do tej pory. Jedni kochają je za wygodę, drudzy za to, że są mega ciepłe, jeszcze inni za wygląd. Sezon na nie wprawdzie się już rozpoczął, dlatego warto sprawdzić, gdzie je kupić? 

♥♥♥

EMU or UGG? What to choose? That snow boots are better? Which are more convenient? Which are more resistant to water? These are just a few questions from among the many that we arise. Of course there is not one right answer to these questions.
Proponents UGG's say that emu are their fake, while proponents these second on the contrary. Both brands involved in the production of shoes from high quality leather with Australian sheep.
The craze on it began in 2000 and continues today. Some love it for convenience, others for the fact that they are mega warm, still others for look. Season admittedly already started, so you should check where to buy them?


Zalando - 699 zł
Zalando - 699 zł
Zalando - 699 zł
Eastend - 559 zł
Eastend - 695 zł
Eastend - 695 zł
Sarenza - 829 zł
Sarenza - 829 zł
Zalando - 1 089 zł
Sarenza - 956 zł
Sarenza - 756 zł
Eastend - 535 zł
Eastend - 535 zł
Eastend - 535 zł
Eastend - 431 zł
Eastend - 431 zł
Eastend - 399 zł
Eastend - 399 zł

INSPIRATIONS

foto: instagram@uggaustralia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz