sobota, 30 maja 2015

OVERVIEW OF EVENING DRESSES

Wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami, a z nimi rozpoczyna się intensywny okres szalonych imprez. Warto więc, aby w twojej szafie znalazła się odpowiednia sukienka na tą okazję, która doda Ci elegancji i kobiecego wdzięku. Sukienka jest idealnym rozwiązaniem na wieczorne wyjście, gdyż wystarczy dobrać odpowiednie buty oraz dodatki i mamy gotowi na imprezę. Decydując się na założenie spodni lub spódnicy musimy musimy dobrać pasująca do nich górę stroju i tu często pojawia się problem. Mamy do wyboru bardzo wiele fasonów sukienek na te okazję.


Holidays are approaching to us with great strides, and with them begins an intensive period of crazy events. It is worth, therefore, that in your wardrobe she found a suitable dress for the occasion, which will add you to the elegance and feminine charm. The dress is ideal for a night out, because simply choose the appropriate shoes and accessories and we are ready to party. Deciding to set up your trousers or skirt we have to choose matching to them top of outfit and there is often a problem. We choose very many styles of dresses on the occasion.


Image 1 of Vila Jersey Maxi Dress With Side Split

Jeżeli nie czujesz się pewnie w sukience to wybierz tą oversize. Zasłoni to co chcesz ukryć, a jeżeli masz długie i zgrabne nogi to ta sukienka z pewnością to wyeksponuję. Zakładając do nich proste szpili jeszcze bardziej podkreślisz swój atut.dress - Top Shop

shoes - Prada

bag - Chloé

bracelet - Kendra Scott

earrings - Holst + Lee


dress - Top Shop

shoes - Rag&Bone 

bag - Saint Laurent

watch - Karl Lagerfeld


Jeżeli masz figurę modelki. To śmiało sięgnij po dopasowaną sukienkę. Świetnie wyglądać będą zarówno te klasyczne jak i z skórzanymi wstawkami. Dodadzą Ci one zarówno elegancji jak i charakteru. 

If you have the figure of a model. It boldly reach for fitting dress. They look great both these classical as well as with leather inserts. They will add you both elegance and character.


dress - Top Shop

shoes - Giuseppe Zanotti

bag - Anya Hindmarch

bracelet - Dannijo

earrings - Jenny Packhamdress - Top Shop

shoes - Valentino

bag - Stella Maccartney

bracelet - Vita Fededress - New Look

shoes - Guess

bag - Victoria Beckham

bracelet - Logos


Na wieczorową imprezę świetnie doskonale nadaję się również koronkowa sukienka. 
At the evening a party also is well suited lace dress.dress - Dolce&Gabbana

shoes - Kristin Cavallari

bag - Chloé

bracelet - Logos


1. Balenciaga   2. Fendi
1. River Island  2. Alexander Wang1. Isabel marant   2.Valentino

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz