sobota, 8 października 2016

MANICURE HYBRYDOWY Z EM NAIL PROFESSIONAL

Manicure hybrydowe to obecnie jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Swoją popularność zawdzięcza głównie dzięki trwałości. Prawidłowo zrobiony manicure metodą hybrydową utrzymuje się nawet do czterech tygodni. Jeżeli masz już dosyć odpryskującego lakieru. ta metoda jest dla Ciebie. A każda z nas ma świadomość, że piękne dłonie i paznokcie to wizytówka kobiety.Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to jak już wcześniej wspomniałam metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany przy pomocy lampy UV, łączący w sobie właściwości typowego lakieru do paznokci i żelu do manicure. Co najważniejsze, metoda ta jest hypoalergiczna i pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokci. 

Co potrzebujemy do wykonania manicure hybrydowego?

pilnik, 
blok polerski, 
cleaner, 
baza, 
lakier hybrydowy, 
top, 
lampa UV, 
oliwka do skórek

Jak wykonać manicure hybrydowy?

1. Najpierw usuwamy skórki, by nadać paznokciom odpowiedni wygląd.
2, Następnie delikatnie spiłowujemy płytkę paznokci - najlepiej użyj do tego bloku polerskiego.
3. Następnie odtłuszczamy płytkę paznokcia za pomocą cleanera. Marka EM Nail Professional posiada w swoim asortymencie cleanery bezzapachowe oraz cleanery w pięciu niesamowitych zapachach: mandarynki, niebieskiej róży, białej róży, migdału oraz wiśni. 
4. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy i utwardzenie jej w lampie UV. 
5. Po utwardzeniu bazy, nakładamy lakier hybrydowy - najlepiej 2 warstwy, które za każdym razem utwardzamy w lampie UV i przemywamy paznokcie cleanerem.
   
Jak usunąć manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowego nie usuniemy zwykłym zmywaczem do paznokci. Do jego usunięcia potrzebujemy profesjonalnego płynu do usuwania tipsów i lakieru hybrydowego - Acetonu. Ja przetestowałam ten mark EM Nail Professional i mogę z czystym sumieniem polecić Wam go. 

Jaki kolor lakieru hybrydowego wybrać. Jaki kolor będzie modny w sezonie jesień/zima 2016/2017.

Obecnie manicure hybrydowy cieszy się bardzo dużą popularnością. Na rynku jest mnóstwo marek, które w swoim asortymencie posiadają lakiery hybrydowe. Co jest ważne przy wyborze lakieru? Z pewnością jego trwałość. Są lakiery, które utrzymują się zaledwie tydzień, ale i takie które mogą utrzymać się nawet do 4 tygodni jak lakiery marki EM Nail Professional, które sama przetestowałam.
W tym sezonie jednym z najmodniejszych kolorów są róż, fuksja, fiolet, ale to nie wszystko zajrzyj również do sklepu EM Nail Professional, który ma bardzo bogaty asortyment. Oferuję lakiery hybrydowe magnetyczne, lakiery hybrydowe święcące w ciemności FLUO, lakiery hybrydowe termiczne THERMO, które zmienia kolor w zależności od temperatury, lakiery hybrydowe CANDY, lakiery hybrydowe ULTRA, lakiery hybrydowe CHAMELEON oraz lakiery hybrydowe 2 w 1 VELVET. Te ostatnie zasługują na szczególna uwagę, nadają nieskazitelny matowy efekt. To absolutny trend w manicure w sezonie jesień-zima 2016/2017. Wygląda niesamowicie z jesiennymi stylizacjami, nadaje im klasy i elegancji. Lakiery z kolekcji VELVET mają jeszcze jedną zaletę - aby wykonać manicure tymi lakierami, wystarczy jedynie baza i wybrany kolor lakieru hybrydowego. Top tu jest zbędny do otrzymania zamierzonego efektu matu. Poniżej możesz zobaczyć pełną kolorystykę matowych lakierów hybrydowych Velvet marki EM Nail Professional.Wady manicure hybrydowego

Jedną z wadą manicure hybrydowego jest długi czas przygotowania. Trwa to przeciętnie 1-1.5 godziny. Drugą z istotnych wad jest zbyt wysoka cena jego wykonania. W gabinecie kosmetycznym koszt mieści się w granicach 100-150 zł. dlatego coraz częściej decydujemy się na wykonanie manicure hybrydowego w domowych warunkach. A nie jest to trudne. Wystarczy jedynie profesjonalny sprzęt, który możemy zakupić choćby w sklepie EM Nail Professional, który oferuje również zestawy hybrydowe, których ceny rozpoczynają się już od 119 zł.