piątek, 2 czerwca 2017

TAXOR - UNIKATOWE OBRĄCZKI ŚLUBNE Z PLATYNY

Ślubne obrączki to symbol miłości i wierności – bez nich chyba większość z nas nie wyobraża sobie ceremonii zaślubin. Najczęściej wykonane są ze złota, jednak coraz większym zainteresowaniem cieszą  się też te wykonane z innych metali: palladu, srebra, tytanu czy platyny.  Możliwości jest  bardzo wiele,  oferta salonów jubilerskich ogromna, czym więc kierować się przy wyborze? Ceną? Modą?... Obrączki nosimy na co dzień  przez  wiele lat, więc  oprócz estetyki warto wziąć pod uwagę również trwałość i jakość wykonania.  Dziś chciałam Wam zaprezentować biżuterię dla najbardziej wymagających par  – obrączki platynowe. Platyna to moim zdaniem najpiękniejszy a jednocześnie najtrwalszy kruszec, z którego może być wykonana obrączka. Jej  kolor jest srebrzysto-szary 

z pięknym połyskiem,  który nie zmienia się z upływem lat. Powierzchnia platynowych obrączek nie ściera się i nie oksyduje, jest również bardziej odporna na zarysowania, powstające w trakcie codziennego noszenia. Takie obrączki są hypoalergiczne i bardzo odporne na czynniki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne.  A cena…? Cóż, sprawdźcie sami – może są tańsze niż myślicie…Obrączki platynowe oferują nieliczne salony jubilerskie i zwykle wybór wzorów jest mocno ograniczony.  Jednak Firma Jubilerska TAXOR 
prezentuje swojej stronie wyjątkowo ciekawą

i różnorodną ofertę  obrączek wykonanych z tego kruszcu.  Obrączki platynowe dostępne są w dwóch próbach – 600 i 950. Platyna w próbie 600 wcale nie ustępuje walorami estetycznymi i trwałością próbie 950, a cenowo jest dużo bardziej atrakcyjna, dlatego warto ją wziąć pod uwagę.

Kolekcja klasycznych platynowych obrączek ślubnych powstała z myślą o osobach ceniących prostotę, elegancję i niezwykłą trwałość. Klasyczne platynowe obrączki dostępne są w różnych szerokościach i profilach, podobnie jak te wykonane ze złota. Na kobiecej dłoni taka obrączka pięknie będzie wyglądała zarówno sama jak i w połączeniu z biżuterią z białego złota. W damskiej obrączce można oprawić brylanty, by dodać jej uroku.

2 230 zł

1 980 zł

1 560 zł

2 720 zł

2 860 zł

2 460 zł

3 150 zł

2 920 zł

4 380 zł

3 810 zł

4 420 zł

5 700 zł 

5 460 zł

4 920 zł 

5 990 zł

8 060 zł

9 690 zł


Na stronie firmy TAXOR oferta platynowych obrączek nie ogranicza się jednak tylko do klasyki. Wielbiciele odrobiny ekstrawagancji  też znajdą coś dla siebie. Obrączki platynowe podobnie jak złote również mogą być satynowe,  nacinane oraz z fantazyjnie oprawianymi kamieniami.  Możliwości jest bardzo wiele i pary, które szukają oryginalnych wzorów również w wersji platynowej znajdą coś dla siebie.


2 260 zł

2 810 zł

3 010 zł

3 940 zł

6 100 zł


Platynę można też w oryginalny sposób połączyć z żółtym złotem. Firma TAXOR ma w swojej ofercie również takie modele. Obrączki wyglądają niesamowicie elegancko i pięknie prezentują się w połączeniu z tradycyjną złotą biżuterią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz