niedziela, 9 kwietnia 2017

MAKIJAŻ PERMANENTNY - TAK CZY NIE?

Makijaż permanentny, czyli makijaż polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, którego efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat zyskuje coraz to większą popularność.


Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak otrzymać ten efekt samodzielnie malując brwi. Idealny kształt brwi to rzadkość. Brwi zazwyczaj rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się przez to słabsze i jaśniejsze. Poza tym masz już dość codziennego ich malowania, które pochłania mnóstwo czasu, a na końcu trudno o osiągnięcie wymarzonego efektu? Jeżeli tak to makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Tuż po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, lecz bez obaw, gdyż w ciąg 4-7 dni barwa pigmentu zblednie do 50%. Przez kilka pierwszych dni po wykonaniu zabiegu należy traktować brwi ze szczególna delikatnością. Nie zaleca się ich trzeć alni moczyć.


 Z gestii tego, iż taki zabieg utrzymuje się przez kilka lat należy z rozwagą wybrać studio kosmetyczne, w którym wykonasz makijaż permanentny. Osobiście polecam Studio Urody Naturelle w Krakowie. Ceny są przestępne, wahają się od 500 do 720 zł w zależności od rodzaju zabiegu. Masz do wyboru:  metodę cienia, metodę piórkową, metodę łączoną lub microblading.


1 komentarz:

  1. Powiem szczerze, że trochę bałam się wykonać makijaż permanentny jednak w końcu się przemogłam i jestem zadowolona. Zdecydowałam się na biotekpolska.pl z polecenia koleżanki i jestem zadowolona ;)

    OdpowiedzUsuń